Chrome

Chrome iPhone için

Google'ın tarayıcısı iOS için şimdi

Google , mükemmel bir tarayıcı olan Chrome’u iOS’a getirdi ve bu işlemin başarılı olduğunu bildirebiliriz. Safari'ye iyi bir alternatif arıyorsanız, bu sizin ilk seçeneğiniz olmalı.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Sınırsız sekmeli tarama
  • Hızlı ve duyarlı göz atma
  • Gizli moda kolay erişim

DEZAVANTAJLAR

  • Yeni 'Yeniden yüklemek için çek' özelliği, yanlışlıkla yeniden yükleme ile sonuçlanır

Mükemmel
9

Google , mükemmel bir tarayıcı olan Chrome’u iOS’a getirdi ve bu işlemin başarılı olduğunu bildirebiliriz. Safari'ye iyi bir alternatif arıyorsanız, bu sizin ilk seçeneğiniz olmalı.

Verimlilik için optimize edilmiş

Chrome, sekmeli bir tarayıcıdır ve Safari'nin aksine sınırsızdır. Adres çubuğu, size daha temiz bir arayüz sağlayan bir arama kutusu olarak ikiye katlanır. Sizi herhangi bir şey yazmadan kaydetmek için sesinizi kullanarak arama yapabilirsiniz. Yeni sekmelerde, en çok ziyaret edilen sayfaların bulunduğu bir ana ekran vardır ve yer işaretlerinizi bulmak için hızlıca kaydırabilirsiniz.

Chrome'da ayrıca, Ayarlar'dan erişmeniz gerekmediğinden, Safari'den daha kolay kullanılan bir gizli mod da bulunur. Chrome'u başka cihazlarda kullanıyorsanız, oturum açıp onlarla senkronizasyon yapabilirsiniz. Bu, yer işaretlerinizi evden kolayca kullanabileceğiniz ve Chrome'un diğer örneklerinde açık olan sayfaları açabileceğiniz anlamına gelir.

İOS ile iyi entegre hisseder

Chrome, Safari'den farklı hissediyor, ancak iOS ile güzel bir şekilde uyum sağlayan temiz bir tasarıma sahip. Sekmeler çok iyi çalışıyor ve hızlı. Yeni sekmelerdeki beyaz alandan yararlanmak harika bir özelliktir ve göz atmak hızlı ve sorunsuzdur.

Chrome'u evde kullanıyorsanız, senkronizasyon gerçekten kullanışlı olan temiz bir özelliktir. Sınırsız sekmeler de bir Safari kullanıcısı olduktan sonra kurtarıcı bir duygu.

Safari için ciddi bir rekabet

İOS'taki Chrome yetişkin tarayıcı gibi hissediyor; Safari'den daha az mobil bir uzlaşma. İOS varsayılan tarayıcınızı seçmenize izin veriyorsa, Safari'nin sonu olabilir.

Yeni sekmeler için yeni tasarım, yeni özellik yükleme ve iOS Uygulama Uzantıları için destek.

Değişiklikler

  • Yeni sekmeler için yeni tasarım, yeni özellik yükleme ve iOS Uygulama Uzantıları için destek.

iphone için Tarayıcılar en fazla indirilenler

Chrome

İndir

Chrome 75.0.3770.103

Chrome hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×