Google Chrome

Google Chrome Mac için

Google’ın Mac’in süper hızlı tarayıcısı

Mac için Google Chrome , Google’ın Mac’ler için yüksek hızlı web tarayıcısıdır. On yıl kadar kısa bir süre önce sahneye geldiğinden beri, Chrome, tarayıcı pazarının büyük bir bölümünü yan yana mevcut olan en yaygın kullanılan internet tarayıcılarından biri haline getirdi. Mozilla Firefox .

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

 • Çok hafif - Firefox bellek sızıntısı yok
 • Sayfa yükleri çok hızlı
 • Zarif ve akıcı arayüz
 • JavaScript'i çok iyi idare eder
 • Uzantıları yükler
 • Süper hızlı tarama için Hızlı Sayfalar

DEZAVANTAJLAR

 • Yalnızca Intel Mac'ler
 • Bazı eklentiler için destek yok
 • Firefox kadar çok uzantı değil
 • Flash varsayılan olarak dahil değildir
 • Mac sürümünde Flash’ın korumalı alanı yok

Mükemmel
9

Mac için Google Chrome , Google’ın Mac’ler için yüksek hızlı web tarayıcısıdır. On yıl kadar kısa bir süre önce sahneye geldiğinden beri, Chrome, tarayıcı pazarının büyük bir bölümünü yan yana mevcut olan en yaygın kullanılan internet tarayıcılarından biri haline getirdi. Mozilla Firefox .

Çok hızlı ve hafif

Mac için Google Chrome hakkında ilk fark ettiğimiz şey, inanılmaz derecede hafif olmasıdır. Süre Firefox Mac'in CPU'sunun ortalama% 20-30'undan bir şey tüketiyordu, Mac için Chrome, ancak% 1'e değin bazen ölçek üzerinde kayıtlı. Firefox bellek sızıntıları ve çökmelerle boğuşan herkes için, bu tek başına Chrome'u vermek için zorlayıcı bir neden olacaktır.

Tahmin edeceğiniz gibi, Mac için Google Chrome, sekmeli göz atma özelliğine de sahiptir. Bu özellik, görsel olarak, Firefox’tan daha caziptir. Eklentiler ve yer imleri (makineler arasında senkronizasyon dahil) Adobe Flash'ta yer almaktadır. Mac için Chrome, yalnızca Intel Mac'lerde çalışır ve önceki tarayıcılarda kullandığınız bazı eklentilerin henüz mevcut olmadığını görebilirsiniz. Ancak bu hızlı bir şekilde değişiyor ve Chrome'un en popüler eklentileri artık mevcut.

Belki de en önemlisi, Mac için Google Chrome son derece hızlıdır. Softonic sitesinde gezinirken, sayfa yükleri bir saniyeden az sürdü ve tüm görüntüler çok hızlı bir şekilde yüklendi. Özellikle YouTube, aydınlatma hızıyla yüklü.

Bağımsız sekmelerle çok kararlı

Genel olarak, özellikle JavaScript kullanan sitelerin kullanımı oldukça etkileyicidir ve bu bir V8 Krank Mili uygulamasıyla daha da iyi hale getirilmiştir. Ayrıca, Mac için Chrome'la, sekmelerinizden birinde bir sorun olsa bile, tüm tarayıcıyı kilitlemeyeceğini bile bilmemiz gerekir - yalnızca sekmenin kendisi.

Son sürüm, yalnızca birden fazla bilgisayardaki yer imlerini değil, aynı zamanda temalar, ana sayfa ve başlangıç ​​ayarları, web içeriği ayarları, tercih edilen diller ve hatta sayfa yakınlaştırma ayarları dahil olmak üzere tarayıcı tercihlerini senkronize edebileceksiniz. Bu arada, her uzantının uzantı yöneticisi aracılığıyla gizli modda çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

Mükemmel, güvenilir bir tarayıcı

Binlerce uzantı, süper hızlı gezinme ve bir Google ürününden beklediğiniz tüm zeka ve kayganlık sayesinde, Mac için Chrome, mükemmel bir göz atma deneyimi sunar.

Bu güncelleme 25 güvenlik düzeltmesi içeriyor. Aşağıda, harici araştırmacıların katkısı olan ya da özellikle ilginç olan düzeltmelere dikkat çekiyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Chromium güvenlik sayfasına bakın.

Değişiklikler

 • Bu güncelleme 25 güvenlik düzeltmesi içeriyor. Aşağıda, harici araştırmacıların katkısı olan ya da özellikle ilginç olan düzeltmelere dikkat çekiyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen Chromium güvenlik sayfasına bakın.

mac için Tarayıcılar en fazla indirilenler

Google Chrome

İndir

Google Chrome 72.0.3626.119

Google Chrome hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×